Rozkład jazdy PKS w Bolesławcu Spółka z o.o. na trasie Bolesławiec - Lwówek Śląski
- Bolesławiec - Łaziska - Stare Jaroszowice - Żeliszów - Ustronie - Gaszów - Chmielno - Brunów - Lwówek Śląski
- Bolesławiec - Łaziska - Stare Jaroszowice - Żeliszów - Ustronie - Gaszów - Skała - Żerkowice - Brunów - Lwówek Śląski
- Bolesławiec - Mierzwin - Ocice - Włodzice Małe - Rakowice Małe - Rakowice Wielkie - Lwówek Śląski
- Bolesławiec - Łaziska - Stare Jaroszowice - Żeliszów - Ustronie - Gaszów - Chmielno - Brunów - Lwówek Śląski
- Bolesławiec - Nowe Jaroszowice - Suszki - Włodzice Wielkie - Żerkowice - Brunów - Lwówek Śląski
- Bolesławiec - Bożejowice - Otok - Kraszowice - Nowa - Ocice - Włodzice Małe - Rakowice Małe - Rakowice Wielkie - Lwówek Śląski
- Bolesławiec - Nowe Jaroszowice - Suszki - Włodzice Wielkie - Żerkowice - Brunów - Lwówek Śląski