Rozkład jazdy PKS w Bolesławcu Spółka z o.o. na trasie Bolesławiec - Bolesławiec
- Bolesławiec - Brzeźnik - Mierzwin - Dobra - Bolesławiec
- Bolesławiec - Łaziska - Kruszyn - Bolesławiec
- Bolesławiec - Dobra - Osieczów - Tomisław - Osiecznica - Kliczków - Dobra - Bolesławiec
- Bolesławiec - Brzeźnik - Mierzwin - Dobra - Bolesławiec
- Bolesławiec - Brzeźnik - Mierzwin - Ocice - Nowa - Kraszowice - Otok - Bożejowice - Bolesławiec
- Bolesławiec - Bożejowice - Otok - Kraszowice - Nowa - Ocice - Mierzwin - Brzeźnik - Bolesławiec
- Bolesławiec - Kruszyn - Kraśnik Górny - Kraśnik Dolny - Chościszowice - Bolesławiec
- Bolesławiec - Chościszowice - Kraśnik Dolny - Krzyżowa - Gromadka - Osła - Różyniec - Krzyżowa - Kraśnik Dolny - Chościszowice - Bolesławiec
- Bolesławiec - Nowe Jaroszowice - Suszki - Stare Jaroszowice - Żeliszów - Stare Jaroszowice - Łaziska - Bolesławiec
- Bolesławiec - Kruszyn - Łaziska - Bolesławiec
- Bolesławiec - Dobra - Kliczków - Osiecznica - Tomisław - Osieczów - Dobra - Bolesławiec
- Bolesławiec - Chościszowice - Kraśnik Dolny - Krzyżowa - Różyniec - Osła - Gromadka - Krzyżowa - Kraśnik Dolny - Chościszowice - Bolesławiec
- Bolesławiec - Dobra - Mierzwin - Brzeźnik - Bolesławiec
- Bolesławiec - Chościszowice - Kraśnik Dolny - Dąbrowa Bolesławiecka - Krępnica - Bolesławice - Bolesławiec
- Bolesławiec - Bożejowice - Otok - Kraszowice - Nowa - Ocice - Mierzwin - Brzeźnik - Bolesławiec
- Bolesławiec - Łaziska - Kruszyn - Bolesławiec
- Bolesławiec - Brzeźnik - Mierzwin - Ocice - Nowa - Kraszowice - Otok - Bożejowice - Bolesławiec
- Bolesławiec - Bożejowice - Otok - Kraszowice - Nowa - Ocice - Mierzwin - Ocice - Nowa - Kraszowice - Otok - Bożejowice - Bolesławiec
- Bolesławiec - Bolesławice - Krępnica - Dąbrowa Bolesławiecka - Kraśnik Dolny - Chościszowice - Bolesławiec