Rozkład jazdy PKS w Biłgoraju Sp. z o.o. na trasie Zamość - Podlesie Duże
- Zamość - Płoskie - Zawada - Szczebrzeszyn - Rozłopy - Deszkowice Pierwsze - Sułów - Tworyczów - Sułowiec - Gruszka Zaporska - Nowa Wieś - Czernięcin Poduchowny - Czernięcin Główny - Turobin - Podlesie Duże