Rozkład jazdy PKS w Biłgoraju Sp. z o.o. na trasie Stara Huta - Zamość
- Stara Huta - Hucisko - Malewszczyzna - Hutki - Jacnia - Adamów - Potoczek - Szewnia Górna - Lipsko-Polesie - Lipsko - Lipsko-Kosobudy - Lipsko - Żdanówek - Żdanów - Skokówka - Zamość
- Stara Huta - Hucisko - Malewszczyzna - Zamość
- Stara Huta - Hucisko - Malewszczyzna - Hutki - Krasnobród - Hutki - Jacnia - Adamów - Potoczek - Szewnia Górna - Lipsko-Polesie - Lipsko - Lipsko-Kosobudy - Lipsko - Żdanówek - Żdanów - Skokówka - Zamość
- Stara Huta - Hucisko - Malewszczyzna - Bondyrz - Hutki - Krasnobród - Hutki - Jacnia - Adamów - Potoczek - Szewnia Górna - Lipsko-Polesie - Lipsko - Lipsko-Kosobudy - Lipsko - Żdanówek - Żdanów - Skokówka - Zamość
- Stara Huta - Hucisko - Malewszczyzna - Bondyrz - Hutki - Krasnobród - Hutki - Jacnia - Adamów - Potoczek - Szewnia Górna - Lipsko-Polesie - Lipsko - Lipsko-Kosobudy - Lipsko - Żdanówek - Żdanów - Skokówka - Zamość