Rozkład jazdy PKS w Bełchatowie Sp. z o.o. na trasie Bełchatów - Zielęcin
- Bełchatów - Nowy Świat - Wierzchowiec - Kluki - Teofilów - Osina - Podklucze - Szczerców - Brzezie - Stanisławów Pierwszy - Stanisławów Drugi - Chabielice - Broszęcin - Chabielice - Będków - Żary - Rząśnia - Zielęcin