Rozkład jazdy PKS w Bełchatowie Sp. z o.o. na trasie Bełchatów - Piotrków Trybunalski
- Bełchatów - Dobiecin - Postękalice - Bogdanów-Kolonia - Bogdanów - Kacprów - Wola Krzysztoporska - Siomki - Gąski - Bujny - Piotrków Trybunalski
- Bełchatów - Dobiecin - Postękalice - Bogdanów-Kolonia - Bogdanów - Kacprów - Wola Krzysztoporska - Siomki - Gąski - Bujny - Piotrków Trybunalski