Rozkład jazdy PKS Voyager Sp. z. o. o. na trasie Gryfów Śląski - Lubań
- Gryfów Śląski - Ubocze - Olszyna - Olszyna Dolna - Jałowiec - Lubań
- Gryfów Śląski - Ubocze - Olszyna - Olszyna Dolna - Jałowiec - Lubań
- Gryfów Śląski - Biedrzychowice - Olszyna - Olszyna Dolna - Jałowiec - Lubań
- Gryfów Śląski - Biedrzychowice - Olszyna - Olszyna Dolna - Jałowiec - Lubań