Rozkład jazdy PKS Spółka. z o.o. w Pile na trasie Wyrzysk - Wysoka
- Wyrzysk - Dobrzyniewo - Klawek - Falmierowo - Gromadno - Szczerbin - Rataje - Łobżenica - Rataje - Wiktorówko - Kunowo - Tłukomy - Kijaszkowo - Czajcze - Wysoka
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies