Rozkład jazdy PKS Spółka. z o.o. w Pile na trasie Wągrowiec - Gołaszewo
- Wągrowiec - Łaziska - Zbietka - Rąbczyn - Mieścisko - Wiela - Gorzewo - Gołaszewo
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies