Rozkład jazdy PKS Spółka. z o.o. w Pile na trasie Wągrowiec - Damasławek
- Wągrowiec - Kaliska - Micharzewo - Krosno - Brzeźno Stare - Koninek - Łukowo - Gręziny - Morakowo - Czeszewo - Kujawki - Stołężyn - Wapno - Srebrna Góra - Komasin - Turza - Damasławek
- Wągrowiec - Kaliska - Tarnowo Pałuckie - Łekno - Niemczyn - Werkowo - Niemczyn - Kozielsko - Starężynek - Starężyn - Damasławek
- Wągrowiec - Rgielsko - Rąbczyn - Żabiczyn - Zakrzewo - Żabiczyn - Mirkowice - Stępuchowo - Niemczyn - Kozielsko - Starężynek - Starężyn - Damasławek
- Wągrowiec - Kaliska - Tarnowo Pałuckie - Łekno - Niemczyn - Kozielsko - Starężynek - Starężyn - Damasławek