Rozkład jazdy PKS Spółka. z o.o. w Pile na trasie Smogulec - Wągrowiec
- Smogulec - Parkowo - Chojna - Potulin - Bogdanowo - Jeziorki - Gołańcz - Tomczyce - Grabowo - Rybowo - Pawłowo Żońskie - Kaliszany - Kopaszyn - Kobylec - Wągrowiec
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies