Rozkład jazdy PKS Spółka. z o.o. w Pile na trasie Mieścisko - Wągrowiec
- Mieścisko - Rąbczyn - Zbietka - Łaziska - Wągrowiec
- Mieścisko - Miłosławice - Jaworówko - Kłodzin - Jaroszewo Drugie - Jaroszewo Pierwsze - Jaroszewo Drugie - Pląskowo - Kuszewo - Popowo Kościelne - Podlesie Wysokie - Sarbia - Podlesie Kościelne - Rąbczyn - Zbietka - Łaziska - Wągrowiec
- Mieścisko - Wiela - Gorzewo - Gołaszewo - Gorzewo - Wiela - Mieścisko - Rąbczyn - Zbietka - Łaziska - Wągrowiec