Rozkład jazdy PKS Spółka. z o.o. w Pile na trasie Damasławek - Wągrowiec
- Damasławek - Turza - Mokronosy - Smuszewo - Komasin - Smuszewo - Mokronosy - Rakowo - Kołybiec - Siedleczko - Łekno - Tarnowo Pałuckie - Kaliska - Wągrowiec
- Damasławek - Starężyn - Starężynek - Kozielsko - Niemczyn - Łekno - Tarnowo Pałuckie - Kaliska - Wągrowiec
- Damasławek - Starężyn - Starężynek - Kozielsko - Niemczyn - Rakowo - Wiśniewko - Wiśniewo - Łukowo - Brzeźno Stare - Krosno - Micharzewo - Kaliska - Wągrowiec