Rozkład jazdy PKS Spółka. z o.o. w Pile na trasie Damasławek - Łekno
- Damasławek - Turza - Mokronosy - Smuszewo - Mokronosy - Rakowo - Kołybiec - Siedleczko - Łekno
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies