Rozkład jazdy PKS Spółka. z o.o. w Pile na trasie Chodzież - Rogoźno
- Chodzież - Stróżewo - Ostrówki - Grabówka - Wyszyny - Bukowiec - Tłukawy - Ryczywół - Ninino - Wiardunki - Owieczki - Gościejewo - Ruda - Rogoźno
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies