Rozkład jazdy PKS Sp. z o.o. w Koszalinie na trasie Koszalin - Kołobrzeg
- Koszalin - Mścice - Kazimierz Pomorski - Łekno - Będzino - Słowienkowo - Borkowice - Tymień - Gwizd - Sianożęty - Bagicz - Kołobrzeg
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies