Rozkład jazdy PKS Sp. z o.o. w Brzegu na trasie Michałowice - Lubicz
- Michałowice - Garbów - Pisarzowice - Kościerzyce - Złotówka - Czepielowice - Lubicz
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies