Rozkład jazdy PKS Sp. z o.o. w Brzegu na trasie Bąkowice - Brzeg
- Bąkowice - Gola - Grodziec - Borek - Mąkoszyce - Nowy Świat - Mąkoszyce - Nowy Świat - Lubsza - Michałowice - Pisarzowice - Brzeg
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies