Rozkład jazdy PKS „Sokołów” w Sokołowie Podlaskim S. A. na trasie Węgrów - Ostrówek
- Węgrów - Ludwinów - Tończa - Starawieś - Borzychy - Paplin - Kalinowiec - Wólka Paplińska - Twarogi - Kamionna - Łochów - Baczki - Łochów - Łopianka - Łojew - Ostrówek