Rozkład jazdy PKS „Sokołów” w Sokołowie Podlaskim S. A. na trasie Sterdyń - Łazów
- Sterdyń - Lebiedzie - Dzięcioły Bliższe - Dzięcioły Dalsze - Chądzyń - Holendernia - Kiełpiniec - Kiezie - Białobrzegi - Matejki - Kamieńczyk - Łazówek - Łazów
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies