Rozkład jazdy PKS „Sokołów” w Sokołowie Podlaskim S. A. na trasie Śnice - Węgrów
- Śnice - Witanki - Wyszków - Ossolin - Zając - Śnice - Zając - Szaruty - Ruchna - Węgrów
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies