Rozkład jazdy PKS „Sokołów” w Sokołowie Podlaskim S. A. na trasie Mińsk Mazowiecki - Garczyn Mały
- Mińsk Mazowiecki - Nowe Osiny - Osiny - Janów - Ignaców - Jędrzejów Nowy - Leonów - Ryczołek - Kałuszyn - Karczunek - Wólka Kałuska - Chrościce - Kluki - Żebrówka - Turek - Zimnowoda - Garczyn Mały
- Mińsk Mazowiecki - Stara Niedziałka - Niedziałka Druga - Jakubów - Moczydła - Aleksandrów - Przytoka - Budy Przytockie - Przytoka - Kazimierzów - Kałuszyn - Karczunek - Wólka Kałuska - Chrościce - Kluki - Żebrówka - Turek - Zimnowoda - Garczyn Mały