Rozkład jazdy PKS Skierniewice Spółka z o.o. na trasie Przecław - Przecław
- Przecław - Brzeziny - Witkowice - Przanówka - Gałkówek-Kolonia - Jordanów - Eufeminów - Jordanów - Różyce - Helenów - Małczew - Witkowice - Bogdanka - Ścibiorów - Rochna - Kędziorki - Brzeziny - Przecław - Bronowice - Przecław