Rozkład jazdy PKS Skierniewice Spółka z o.o. na trasie Przecław - Brzeziny
- Przecław - Brzeziny - Kędziorki - Rochna - Ścibiorów - Bogdanka - Witkowice - Przanówka - Gałkówek-Kolonia - Jordanów - Różyce - Małczew - Helenów - Brzeziny
- Przecław - Kędziorki - Rochna - Ścibiorów - Bogdanka - Zalesie - Brzeziny
- Przecław - Brzeziny - Tadzin - Dąbrówka Nowa - Poćwiardówka - Dąbrówka Nowa - Tadzin - Grzmiąca - Buczek - Janinów - Buczek - Grzmiąca - Brzeziny