Rozkład jazdy PKS Skierniewice Spółka z o.o. na trasie Łowicz - Kutno
- Łowicz - Klewków - Niedźwiada - Maurzyce - Zduny - Jackowice - Rząśno - Bąków Górny - Bąków Dolny - Leśniczówka - Sobota - Przezwiska - Wola Kałkowa - Gosławice - Dąbrówka - Orłów-Kolonia - Orłów-Parcel - Mirosławice - Szewce Nadolne - Szewce Owsiane - Władysławów - Krzyżanówek - Krzyżanów - Różanowice - Kaszewy-Kolonia - Kaszewy Kościelne - Kaszewy-Kolonia - Sokół - Kotliska - Kutno
- Łowicz - Klewków - Niedźwiada - Maurzyce - Zduny - Jackowice - Rząśno - Bąków Górny - Bąków Dolny - Leśniczówka - Sobota - Walewice - Bielawy - Walewice - Sobota - Przezwiska - Wola Kałkowa - Gosławice - Dąbrówka - Orłów-Kolonia - Orłów-Parcel - Mirosławice - Szewce Nadolne - Szewce Owsiane - Władysławów - Krzyżanówek - Krzyżanów - Różanowice - Kaszewy-Kolonia - Kaszewy Kościelne - Kaszewy-Kolonia - Sokół - Kotliska - Kutno