Rozkład jazdy PKS Skierniewice Spółka z o.o. na trasie Koluszki - Rawa Mazowiecka
- Koluszki - Katarzynów - Stary Redzeń - Regny - Budziszewice - Teodorów - Zalesie - Węgrzynowice - Świniokierz Dworski - Stanisławów - Żelechlin - Żelechlinek - Sokołówka - Petrynów - Radwanka - Nowe Byliny - Dziurdzioły - Zarzecze - Boguszyce - Zarzecze - Księża Wola - Chrusty - Rawa Mazowiecka