Rozkład jazdy PKS Skierniewice Spółka z o.o. na trasie Brzeziny - Głowno
- Brzeziny - Tadzin - Dąbrówka Duża - Poćwiardówka - Niesułków-Kolonia - Nowostawy Górne - Stryków - Nowostawy Górne - Nowostawy Dolne - Szczecin - Dmosin - Osiny - Głowno
- Brzeziny - Henryków - Koziołki - Nagawki - Grodzisk - Dmosin - Osiny - Głowno
- Brzeziny - Henryków - Kołacinek - Kotulin - Nadolna - Kraszew - Kamień - Nagawki - Grodzisk - Dmosin - Osiny - Głowno