Rozkład jazdy PKS Skierniewice Spółka z o.o. na trasie Bolimów - Bolimów
- Bolimów - Podsokołów - Sokołów - Jasionna - Sierzchów - Jasionna - Łasieczniki - Bolimów
- Bolimów - Łasieczniki - Jasionna - Sierzchów - Jasionna - Sokołów - Podsokołów - Bolimów
- Bolimów - Kolonia Bolimowska-Wieś - Kolonia Wola Szydłowiecka - Wola Szydłowiecka - Józefów - Humin - Kurabka - Ziąbki - Bolimowska Wieś - Bolimów
- Bolimów - Bolimowska Wieś - Ziąbki - Kurabka - Humin - Józefów - Wola Szydłowiecka - Kolonia Wola Szydłowiecka - Kolonia Bolimowska-Wieś - Bolimów