Rozkład jazdy PKS Skierniewice Spółka z o.o. na trasie Białynin-Latków - Skierniewice
- Białynin-Latków - Białynin - Jeżów - Słupia - Byczki - Godzianów - Zapady - Stare Rowiska - Dąbrowice - Skierniewice
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies