Rozkład jazdy PKS Sieradz Spółka z o.o. na trasie Wola Tłomakowa - Warta
- Wola Tłomakowa - Sulmów - Goszczanów - Wroniawy - Kaszew - Klonów - Wola Miłkowska - Maszew - Zadąbrowie-Rudunek - Zadąbrowie-Wiatraczyska - Ustków - Wola Zadąbrowska - Tądów Górny - Tomisławice - Mikołajewice - Proboszczowice - Warta