Rozkład jazdy PKS Sieradz Spółka z o.o. na trasie Sieradz - Konopnica
- Sieradz - Okręglica - Stoczki - Redzeń Pierwszy - Witów - Burzenin - Majaczewice - Szczawno - Biadaczew - Waszkowskie - Kolonia Niechmirów - Niechmirów - Wolnica Niechmirowska - Szynkielów - Rychłocice - Konopnica