Rozkład jazdy PKS Sieradz Spółka z o.o. na trasie Sieradz - Gruszczyce
- Sieradz - Smardzew - Wróblew - Kobierzycko - Słomków Suchy - Słomków Mokry - Dziebędów - Równa - Zawady - Błaszki - Chrzanowice - Żelisław - Sarny - Gruszczyce
- Sieradz - Smardzew - Wróblew - Kobierzycko - Słomków Suchy - Słomków Mokry - Inczew - Tubądzin - Słomków Mokry - Dziebędów - Równa - Zawady - Błaszki - Chrzanowice - Żelisław - Sarny - Gruszczyce
- Sieradz - Smardzew - Wróblew - Kościerzyn - Ocin - Wróblew - Dąbrówka - Sadokrzyce - Wągłczew - Łubna-Jakusy - Łubna-Jarosłaj - Cienia Wielka - Gruszczyce