Rozkład jazdy PKS Ryki Sp. z o.o. na trasie Sobieszyn - Sobieszyn
- Sobieszyn - Drążgów - Ułęż - Żabianka - Białki Górne - Białki Dolne - Korzeniów - Sarny - Miłosze - Korzeniów - Białki Dolne - Białki Górne - Żabianka - Ułęż - Sobieszyn
- Sobieszyn - Ułęż - Zosin - Brzozowa - Sobieszyn - Lendo Ruskie - Podlodówka - Podlodów - Sobieszyn