Rozkład jazdy PKS Ryki Sp. z o.o. na trasie Ryki - Paprotnia
- Ryki - Moszczanka - Krasnogliny - Dęblin - Stężyca - Brzeźce - Długowola - Pawłowice - Paprotnia
- Ryki - Swaty - Brzeziny - Stara Rokitnia - Stężyca - Brzeźce - Długowola - Pawłowice - Paprotnia