Rozkład jazdy PKS Ryki Sp. z o.o. na trasie Ryki - Kłoczew
- Ryki - Zalesie - Potok - Przykwa - Julianów - Kłoczew - Janopol - Wylezin - Skruda - Wylezin - Janopol - Kłoczew - Stare Zadybie - Stryj - Huta Zadybska - Stryj - Stare Zadybie - Kłoczew - Jagodne - Kłoczew
- Ryki - Zalesie - Potok - Przykwa - Julianów - Kłoczew
- Ryki - Zalesie - Potok - Przykwa - Julianów - Czernic - Padarz - Kawęczyn - Kłoczew