Rozkład jazdy PKS Radomsko Sp. z o.o. na trasie Radomsko - Polichno
- Radomsko - Klekowiec - Wygoda - Stanisławice - Pławno - Gidle - Górka - Wojnowice - Ciężkowice - Młynek - Żytno - Rogaczówek - Pławidła - Rogaczówek - Silnica - Fryszerka - Polichno
- Radomsko - Klekowiec - Wygoda - Stanisławice - Pławno - Gidle - Górka - Wojnowice - Ciężkowice - Młynek - Michałopol - Cielętniki - Sekursko - Magdalenki - Załawie - Żytno - Rogaczówek - Pławidła - Rogaczówek - Silnica - Fryszerka - Polichno