Rozkład jazdy PKS Radomsko Sp. z o.o. na trasie Polichno - Radomsko
- Polichno - Fryszerka - Silnica - Rogaczówek - Pławidła - Rogaczówek - Żytno - Młynek - Ciężkowice - Wojnowice - Górka - Gidle - Pławno - Stanisławice - Wygoda - Klekowiec - Radomsko