Rozkład jazdy PKS Poznań S.A. na trasie Pniewy - Poznań
- Pniewy - Chełmno - Podrzewie - Sękowo - Ludowo - Bytyń - Witkowice - Młodasko - Gaj Wielki - Rumianek - Tarnowo Podgórne - Sady - Swadzim - Przeźmierowo - Poznań
- Pniewy - Chełmno - Podrzewie - Sękowo - Ludowo - Bytyń - Witkowice - Młodasko - Gaj Wielki - Rumianek - Tarnowo Podgórne - Sady - Swadzim - Przeźmierowo - Poznań