Rozkład jazdy PKS Poznań S.A. na trasie Pniewy - Międzychód
- Pniewy - Karolewice - Lubosz - Niemierzewo - Mościejewo - Lutomek - Lutom - Sieraków - Kłosowice - Ławica - Zatom Stary - Bielsko - Międzychód
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies