Rozkład jazdy PKS Poznań S.A. na trasie Nowy Tomyśl - Kuźnica Zbąska
- Nowy Tomyśl - Paproć - Chojniki - Boruja Kościelna - Boruja Nowa - Kuźnica Zbąska
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies