Rozkład jazdy PKS Poznań S.A. na trasie Nowy Tomyśl - Grodzisk Wielkopolski
- Nowy Tomyśl - Paproć - Chojniki - Boruja Kościelna - Boruja Nowa - Wola Jabłońska - Jabłonna - Wioska - Gnin - Kobylniki - Grodzisk Wielkopolski
- Nowy Tomyśl - Paproć - Chojniki - Boruja Kościelna - Boruja Nowa - Albertowsko - Kąkolewo - Rojewo - Grodzisk Wielkopolski
- Nowy Tomyśl - Paproć - Sątopy - Bukowiec - Biała Wieś - Sworzyce - Biała Wieś - Lasówki - Grodzisk Wielkopolski