Rozkład jazdy PKS Poznań S.A. na trasie Niewierz - Nowy Tomyśl
- Niewierz - Duszniki - Śliwno - Wymysłowo - Trzcianka - Głuponie - Chraplewo - Wąsowo - Róża - Kozie Laski - Stary Tomyśl - Glinno - Nowy Tomyśl
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies