Rozkład jazdy PKS Poznań S.A. na trasie Lwówek - Trzcianka
- Lwówek - Posadowo - Pakosław - Brody - Pakosław - Chraplewo - Trzcianka - Michorzewo - Kuślin - Michorzewko - Rudniki - Opalenica - Rudniki - Michorzewo - Trzcianka
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies