Rozkład jazdy PKS Poznań S.A. na trasie Lwówek - Nowy Tomyśl
- Lwówek - Grońsko - Bolewice - Przyłęk - Nowy Tomyśl
- Lwówek - Józefowo - Chmielinko - Lipka Wielka - Mała Lipka - Wytomyśl - Kozie Laski - Stary Tomyśl - Glinno - Nowy Tomyśl
- Lwówek - Grońsko - Bolewice - Przyłęk - Nowy Tomyśl