Rozkład jazdy PKS Poznań S.A. na trasie Kąkolewo - Poznań
- Kąkolewo - Rojewo - Grodzisk Wielkopolski - Ptaszkowo - Kotowo - Granowo - Separowo - Kąkolewo - Modrze - Wronczyn - Będlewo - Witobel - Zamysłowo - Stęszew - Dębienko - Trzebaw - Rosnówko - Szreniawa - Komorniki - Poznań