Rozkład jazdy PKS Poznań S.A. na trasie Jabłonka Stara - Nowy Tomyśl
- Jabłonka Stara - Trzciel - Stary Folwark - Miedzichowo - Lubień - Sępolno - Bolewicko - Bolewice - Przyłęk - Nowy Tomyśl
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies