Rozkład jazdy PKS Poznań S.A. na trasie Czempiń - Śrem
- Czempiń - Stare Tarnowo - Iłówiec - Grzybno - Rogaczewo - Szołdry - Chaławy - Kopyta - Grabianowo - Pucołowo - Krzyżanowo - Błociszewo - Gaj - Helenki - Śrem
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies