Rozkład jazdy PKS Poznań S.A. na trasie Buk - Stęszew
- Buk - Otusz - Skrzynki - Jeziorki - Tomiczki - Rybojedzko - Sapowice - Strykowo - Twardowo - Stęszew
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies