Rozkład jazdy PKS Poznań S.A. na trasie Brody - Poznań
- Brody - Pakosław - Posadowo - Lwówek - Konin - Zgierzynka - Pniewy - Chełmno - Podrzewie - Sękowo - Ludowo - Bytyń - Witkowice - Młodasko - Gaj Wielki - Rumianek - Tarnowo Podgórne - Sady - Swadzim - Przeźmierowo - Poznań