Rozkład jazdy PKS Opoczno Sp. z o.o. na trasie Opoczno - Drzewica
- Opoczno - Bukowiec Opoczyński - Libiszów-Kolonia - Kruszewiec - Buczek - Dęba - Dęborzeczka - Dęba - Inowłódz - Anielin - Studzianna - Poświętne - Małoszyce - Brudzewice-Kolonia - Brudzewice - Ossa - Domaszno - Żardki - Zakościele - Drzewica
- Opoczno - Wola Załężna - Zameczek - Trzebina - Świerczyna - Radzice Duże - Werówka - Strzyżów - Drzewica